NL UK

UITSLAGEN

Raadpleeg hier alle uitslagen

Zondag 12 mei:
Elite Heren/beloften

1e: Sven Nys
2e: Emil Lindgren
3e: Hans Becking
4e: Frank Beemer
5e: Kevin van Hoovels
6e: Matthias Wengelin
7e: Jeroen Boelen
8e: Henk Jaap Moorlag
9e: Bram Rood
10e: Jesper Slik
11e: Sven Vanthourenhout
12e: Frank Schotman
13e: Didier Bats
14e: Ruben Scheire
15e: Kerry Werner
16e: Davy Huygens
17e: Bobby de Bock
18e: Thijs Zuurbier
19e: Rien Terpstra
20e: Matthijs Eversdijk
21e: Bas Theys
22e: mathias cloostermans
23e: Onno Reijnhout
24e: Tim Lemmers
25e: Tim Wynants
26e: Gerrit Rosenkranz
27e: Jeroen van Eck
28e: Irjan Luttenberg
29e: Ronald Beckers
30e: Steven JAMES
31e: Emil Linde
32e: Ruud Rentmeester
33e: Dave van der Kooij
34e: Dennis Ebert
35e: Bjorn Ruter
36e: Gerben Mos
37e: Robbert de Nijs
38e: Liwald Doornbos
39e: Jordy Billast
40e: Marcel Lommers
41e: Paul Rodenbach
42e: Yannick Runhart
43e: Rob van der Heijden
44e: Edwin Arts
45e: James Spragg
46e: Benny van Genechten
47e: Koen van de Ven
48e: Thom Bonder
49e: Damian de Koningh
50e: Mark van der Heijden
51e: Bjorn Leuckx
52e: Bart Barkhuis
53e: Roy Beukers
54e: Bram Imming
55e: Robin Roelofs
56e: Russell Finsterwald

Elite dames:

1e: Githa Michiels
2e: Annefleur Kalvenhaar
3e: Anne Terpstra
4e: Karen Brouwer
5e: Mirre Stallen
6e: Rozanne Slik
7e: Britt van den Boogert
8e: Reza Hormes
9e: Petra Mermans
10e: Bianca van den Hoek
11e: Samara Shepperd
12e: Nicoletta de Jager
13e: Manon van Hees
14e: Inne Bertels
15e: Alice Franck
16e: Marquerite de Neve
17e: Lyan Rensen
18e: Felicia Ferner
19e: Ingrid Bosscha
20e: Mandy Beumer
21e: Marlies Beckers
22e: Yvonne Kuiper
23e: Annemarie Kranenburg
24e: Reina Wietzes
25e: Anouk van den Bielerd
26e: Rylana Soepenberg
27e: Annemarie Engel
28e: Michèle van Huissteden-Lendemeijer
29e: Bianca Momberg
30e: Judith Kes
31e: Grytsje de Vries

Junioren:

1e: erno mccrae
2e: Kjell van den Boogert
3e: Sjoerd Bax
4e: Bram Cools
5e: Raymond van de Kruisweg
6e: Marvin Bovendorp
7e: Jochen de Vocht
8e: Gustav Höög
9e: Mathieu Dehaeze
10e: Pim van de Swaluw
11e: Wiebe Scholten
12e: Joris Nieuwenhuis
13e: Wout Alleman
14e: Yoeri Past
15e: Nick Vanpol
16e: Louw Kriel
17e: Tim Smeenge
18e: Niels Vanpol
19e: Mitchel Vrielink
20e: Alexander Loquet
21e: Mats Lammertink
22e: Jurrien Pelsinger
23e: Mark Harmsma
24e: Koen Bijsterbosch
25e: Simon Coopmans
26e: Allard Kleinhuis
27e: Jimme de Haan
28e: Robin Prigge
29e: Martijn Steenbakker
30e: Puck de Gier
31e: Kevin Nooijen
32e: Sidney Lubbinge
33e: Stijn Appel
34e: Rik Houben

Nieuwelingen:

1e: Roel van der Stegen
2e: Bart Pennings
3e: Mart Muskens
4e: Dennis van de Kruisweg
5e: David Nordemann
6e: Perry van den Bos
7e: Randy de Beus
8e: Per Wiggers
9e: Sjoerd Vallen
10e: Martijn van Doorn
11e: Marino Noordam
12e: Emile Verhulst
13e: Erik Boer
14e: Micha Gankema
15e: Stijn Siemons
16e: Marc Bouwmeester
17e: Rob Zuidweg
18e: Vincent van de Perre
19e: Maikel Kleiboer
20e: Yenzy Anthuenis
21e: Bart Bruin
22e: Marijn de Vrieze
23e: Joren Alleman
24e: Seppe Vounckx
25e: Rick Titulaer
26e: Bart van Bindsbergen
27e: Guus Olde Monnikhof
28e: Harm v.d. Heijden
29e: Lars van Uum
30e: Sam de Nijs
31e: Jesse de Haan
32e: Roel Brabander
33e: Max Lenderink
34e: Stan Breukel
35e: Noah van Horen
36e: Gilian Engberink
37e: Hidde Wakelkamp
38e: Dave Jonker
39e: Kevin van der Pols
40e: Teus Ruijter
41e: Niels Huigen
42e: Roan ten Hove
43e: Jovi Huidekoper
44e: Wesley van Loon
45e: Jeffrey Huisman

Junior-Vrouwen/nieuweling-Meisjes
1 Annemarie Worst NUNSPEET114
2 Sophie von Berswordt ALKMAAR111
3 Romy Berends EMST103
4 Marlo Koevoet WIJCHEN112
5 Kiki van Asselt APELDOORN119
6 Caroline Fagerhill SWE128
7 Charlotte de Graaf DE LIER110
8 Iris van der Pol DIEVER101
9 Danouk Bannink ALKMAAR106
10 Sanne Tent NW BUINEN107
11 Lize Struyf BEL127
12 Isabel Jonk PETTEN116
13 Aimée Schoe VROUWENPOLDER109
14 Kim Bodemann DE LIER115
15 Mijntje Minkema GROET118
16 Lotte Van Thillo ESSEN126
17 Dyonne Bouwmeester APELDOORN104
18 Lotte Groper EMPEL105
19 Dagmar Wouters APELDOORN125



Funklasse
1 39 Rob Meeuwessen Goirle
2 21 Jeroen van der Vossen Lisserbroek
3 55 Onno houwer Ugchelen
4 40 Mark Schepp Amersfoort
5 37 Bas Glaap 's-Hertogenbosch
6 45 Anne-Mark Vlag Assen
7 23 Dennis Koster Wapse
8 72 Marco Langeweg Dinteloord
9 64 Pieter de boer Wervershoof
10 9 Roy Gambon Apeldoorn
11 98 Richard van der Vaart Alkmaar
12 66 Sietse Hylkema Zwolle
13 38 Erik Bulsink Steenwijk
14 70 Ruud Jacobs Gilze
15 90 Jasper Jansen assen
16 78 Dennis de Bijl Oss
17 4 Redney Janssen Venray
18 7 Ike Janssen Venray
19 94 Dennis Brand oss
20 59 Cas v.d. Berg Leusden
21 44 René Holtslag Apeldoorn
22 68 Martijn Doeven Wapserveen
23 41 Koen van den Elshout Ermelo
24 61 Patrick van Dongen Berlicum Nb
25 73 Menno Damhuis Zwolle
26 85 Peter den Houdijker Apeldoorn
27 93 david kalkman rotterdam
28 89 Christiaan Knip appelscha
29 26 Robert van der Wardt Utrecht
30 88 Sander Nijland  deventer
31 65 Mathieu Gerrits Nijkerk Gld
32 86 Egbert Haikes Kornhorn
33 91 jermaine wijers apeldoorn
34 15 Chris Jan otten Steenwijk
35 1 Lieven Swinnen Rosmalen
36 50 Klaas Supèr Tuk
37 75 Jan-Willem Kalsbeek Zwolle
38 95 nico beldman rijssen 
39 47 Theo Smit Krommenie
40 6 Mick bons 's-Hertogenbosch
41 27 Mark van der Wardt Hendrik-Ido-Ambacht
42 84 Rogier Bon Alkmaar
43 34 Ramon ter Huerne Apeldoorn
44 25 Andre Sasbrink Nijverdal
45 48 Richard Luijting Assendelft
46 96 jan beldma  rijssen 
47 54 André van Dienst Gorssel
48 83 Demy van Amelsfoort Goirle
49 97 gerben Bremmer zwolle
50 12 Yannick van Hagen Nootdorp
51 11 Fabian van Hagen 's-Gravenhage
52 82 Erik-Jan Roodenburg Ugchelen
53 52 Gijs Gjaltema Doetinchem
54 92 Harry Weijers  apeldoorn
55 87 Jan Pieter Wepstra arnhem
56 58 Antonie van Doornik Putten
DNF 3 Danny van der Zanden Rosmalen
DNF 19 Alex Laanstra Steenwijk
DNF 20 Geppie Vledder Steenwijk
DNF 35 Johan Steenbeek Steenwijk
DNF 51 Arjen Feenstra Ugchelen
DNF 53 Erik Willems Oosterwolde Fr
DNF 60 Wouter van Keulen Apeldoorn
DNF 79 Stanley van der Veld Hoofddorp

Dames Fun
1 201 Anita Amptmeijer-Klomps Apeldoorn
2 203 Lawrence Metelli Apeldoorn
3 202 Hanne van de Bielerd Millingen a/d Rijn
4 200 Inge Feenstra - De Jong Ugchelen

 

Zaterdag 11 mei:
Masters 30+

1 Maikel GovaartsDRUNEN48
2 Christiaan LastDE POL62
3 Freek de JongVUGHT49
4 Erik van LaarEERBEEK82
5 Marco HurkmansESCH51
6 Sjonnie de VriesEPE18
7 Patrick IJpelaanALKMAAR36
8 Marcel van LoonMAASTRICHT65
9 Gody Jacobs95
10 Stijn BoekKROMMENIE29
11 Richard KorsWILHELMINAOORD91
12 Sjef KlerkenBAARLO11
13 Eric van den BogaardDEN BOSCH21
14 Okke KampsNIJMEGEN68
15 Tibor ZwaanEGMOND AAN ZEE113
16 Willem-Jan PostHAASTRECHT3
17 Kevin RaaijmakersEINDHOVEN27
18 Simon ApperlooTUK54
19 Arjen BuistASSEN78
20 Kurt DePoorter69
21 Mike van VeelenARNHEM66
22 Frank TheysTILBURG35
23 Martijn RoelofsNIJMEGEN89
24 Stefan van den BosTWELLO9
25 Martijn HuibertsOSS93
26 Barrie van ReedenDRUTEN74
27 Gerton MeijerinkBEEKBERGEN73
28 Wilfred DrenthenVEENOORD33
29 Bart VerbeekAPELDOORN28
30 Stef SchreutelkampNIJMEGEN72
31 Bastiaan GoudaHEILOO17
32 Bas HurenkampAPELDOORN114
33 Rogier MousAMSTERDAM110
34 Willem-Jan van der WoudeNIJMEGEN59
35 Ronald DanielsHEIBLOEM92
36 Maurice BolsenbroekAPELDOORN46
37 Melvin WitteveenAPELDOORN15
38 Pascal WesselinkUTRECHT84
39 Leon DaniëlsBAARLO LB52
40 Mark HesselsSCHOONEBEEK97
41 André PoortermanAPELDOORN34
42 Roel MarcusRHEDEN70
43 Michael de VosLELYSTAD13
44 Jeroen DanielsHEIBLOEM20
45 Jos BeijaardAPELDOORN56
46 Harald LeenstraGRONINGEN30
47 Wouter WietzesBRUMMEN26
48 Benzo van OlstHEERDE50

Masters 40+


1 Micha de VriesHILVERSUM363
2 Marcel SchefferDOETINCHEM412
3 Kurt TempstLIER496
4 Rick van den HanenbergBERLICUM NB314
5 Arne NuijsBEST389
6 Ronny GeertsOUD-TURNHOUT498
7 Freddie van der SchootGEMONDE302
8 Leon CrienenBAARLO453
9 Nard ClabbersBREDA432
10 Jan GrootkarzynELBURG438
11 Peter NielenSEVENUM358
12 Arie de JongOOSTERWOLDE FR366
13 Robin SmitARNHEM336
14 Gert StappenbeltAPELDOORN448
15 Patrick MolenaarsAMSTELVEEN476
16 Jarno van KrimpenGROOT AMMERS396
17 Rick van DijkBAARLO LB469
18 Patrick JansenWAGENINGEN406
19 Frans GroenendijkGORINCHEM461
20 Iwan BourgonjeVAASSEN346
21 Seine ZandbergenSLEEN455
22 Cees QuintDEIL313
23 André KraanGOUDA430
24 Marco BloemNUNSPEET320
25 Marc vd WestelakenOSS315
26 Bert PesselseGIESSENBURG440
27 Albert SteenbergenGORSSEL433
28 Pim de WaardHEILOO321
29 Jos BongersBAARLO LB447
30 Marc ElshofEPE354
31 Eddie GrootersDEVENTER456
32 Richard VisscherPIJNACKER502
33 Jan van der VeldeVEENHUIZEN360
34 Gerrit KokBALK381
35 André WaningeVEENENDAAL444
36 Marcel BoschkerWOERDEN420
37 Richard RoordinkWEZEP350
38 Wilton van EckLEUTH372
39 Benito PekelSCHOONOORD391
40 Benny GankemaASSEN322
41 Anne Jan DekkerASSEN380
42 Ton KleinjanSPIJKENISSE310
43 Arjan KennisBENNEKOM392
44 Bertie de VreeOSS334
45 Eddy HeuvelinkZUTPHEN312
46 Hans LipsST.MICHIELSGESTEL349
47 Cor van TuylNIEUWAAL484
48 Spencer HebingAPELDOORN475
49 Peter RademakerALPHEN AAN DEN RIJN343
50 Rik BisschopDELFT491
51 Rodrick de MunnikUTRECHT493
52 Bas UijttewaalHEILOO463
53 Cees MunsterHALFWEG451
54 Dirk BrouwerOOSTERWOLDE FR375
55 Wim BranderhorstUTRECHT457
56 Toon van LokvenNULAND434
57 Enrico CarforaAKERSLOOT402
58 Marco de MoorULFT340
59 Dirk-Jan van VeenendaalVEENENDAAL442
60 Arjan van DamREEUWIJK467
61 George VisserAMSTELVEEN471
62 Barry van WichenPIJNACKER422
63 Rinie HorstenHORSSEN437
64 Marcel van der PolsALKMAAR376
65 Walter van ArkHOENDERLOO332
66 Arno van TiemBEUNINGEN436
67 Rene van der LendeHOOGVLIET418
68 Martin RomeijnOTTOLAND414
69 Ype WeijdemaSTEENWIJK365
70 Dick TimmermanNIJVERDAL326
71 Ton PenningsBERLICUM NB309
 

Amateurs


1 Nick de VriesKERBERGEN178
2 Gijs DerksenMILLINGEN AAN DE RIJN173
3 Steven EskesBERG EN DAL167
4 Roel VerhoevenVINKEL204
5 Wouter RorijeHEERDE187
6 Tom HoekmanHENGELO109
7 Erik BoldingTUK130
8 Olaf NoorbergenVOLLENHOVE154
9 Frank MolenaarDOORWERTH200
10 Arjan LeenstraARNHEM134
11 Guus SmitsBERGHEM140
12 Jorg PrinsMEPPEL216
13 Coen HoogervorstSCHIJNDEL153
14 Bart JacobsGILZE136
15 Peter BranderhorstNIEUWENDIJK NB174
16 Jeffrey KruidbosBORNE110
17 Vincent BakkerAPELDOORN177
18 Maarten JanssenHENGELO118
19 Maarten GoudaHEILOO226
20 Jeroen BrandsARNHEM128
21 Noud NijssenBAARLO LB213
22 Mike BoerROZENBURG160
23 Stefan van BolhuisAPPELSCHA180
24 Mattijn MotshagenNIJKERK GLD141
25 Danny van GalenBERGHEM146
26 Nick van den HeuvelARNHEM209
27 Ronald van den BergERMELO223
28 Ruben van AlebeekDEN DUNGEN239
29 Ruud BosschaTUK181
30 Johnny KleingeldMAASBREE161
31 Mark GroenSTEENWIJKERWOLD249
32 Eric HeggerVENLO222
33 Jorn SlaghekkeENTER104
34 Sander BouwensERMELO157
35 Frank StaalsVALKENSWAARD122
36 Anco KortewegNOORDHOEK229
37 Ninko DoornbosBERLICUM NB212
38 Bert-Jan MensinkHEERDE149
39 Derk-Jan van PuttenBENNEKOM189
40 Rick BenschopHENGELO114
41 Rick GommansBELFELD242
42 Guido van TuijlNIEUWAAL139
43 Wiebren WolthuisGOOR241
44 Bas CarpayARNHEM194
45 Arjan SchilderURSEM219
46 Bas van DelftDRUNEN172
47 Karl CroonenMILSBEEK217
48 Carlos BaltusNIJMEGEN186
49 Arnoud RoeloffsNIJKERK GLD238
50 Melle SnijderAPELDOORN147
51 Iwan BosHARDERWIJK179
52 Rick VisserULFT117
53 Lorenz RoelofsHEERDE113
54 Gijs-Jan VeldhoenWEZEP240
55 Nick HermensBEUNINGEN143
56 Jelle WestenengVEENENDAAL107
57 Erwin TempertHELLENDOORN150
58 Hans van den EeckhoutZOETERMEER243
59 Martijn OosterbaanDEN DUNGEN188
61 Martin van de LeeHEESCH202
62 Thijs ten BrasDIDAM183
 

 

© 2012 - Organisatie door Mountainbikeclub Bar End - Website gesponsord door de Internet Jongens